Форма:
Ціна:
Місце посадки:
Колір листя:
Особливості дерев:
Вид саджанця:
Контейнер:
Розмір:
0
Корзина

Туя Купити тую Туя ціна

Туя Ботії (Thuja boothii)

Якщо у вас є інтерес засадити садибу у дворі пишними кущами, зробити затишну атмосферу на задньому подвір’ї або оновити сад, радимо звернути увагу на сорт туя Ботії (Буті, Boothii). Ці кущі дуже добре підійдуть під будь-який вид двору. Якщо ви бажаєте провести озеленення двору або прикрасити ваш двір, рекомендуємо звернути увагу на туї.

Туя Ботії (Буті)
Туя Ботії (Буті) 2

Ціна від 63 грн

Є в наявності

К-сть
60+ Запитувати у менеджера
80+ Запитувати у менеджера
100+ Запитувати у менеджера
120+ Запитувати у менеджера
140+ Запитувати у менеджера

Саме завдяки туям Ботії (Буті, Boothii) ви зможете провести озеленення у дворі. Ці дерева можна садити разом з травою, або навіть, з іншими рослинами. Туї ви можете засидити біля готелів, театрів, садиб. Якщо ви ніколи не садили туї, але у вас є бажання привести до ладу ваш двір, радимо посадити туї.

На сайті інтернет-магазину «Твоя Туя» ви можете придбати різного формату туї. Якщо у вас є бажання засадити велику галявину, краще звернути увагу на тую західну. Саме цей вид туї дуже популярний у власників дач. Якщо ви хочете посадити тую у приватному будинку, ретельно придивіться до туї західної. Туя Ботії (Буті, Boothii) підійде у ландшафтному дизайні. У таких країнах, як Словаччина або Італія туї прийняти засидити на подвір’ї. Адже, коли вони підростуть, вони будуть як паркан. Якщо ви будете піклуватися за туями, ретельно доглядати за ними взимку, вони будуть дуже гарно прикрашати вашу оселю.

Зараз дуже велика кількість хлопців купує різного сорту дерева. Ви можете посадити тую у відкритий ґрунт. Як правило, туї дуже швидко ростуть, за ними не потрібний ретельний догляд. Але, якщо ви будете підрізати або поливати час від часу дерево, воно буде дуже пишним і гарним. Треба також зазначити, що за будь-яким деревом потрібно слідкувати, щоб воно не хворіло. Загалом, захворювання обходять туї, але інколи, воли завдають чималу шкоду. Співробітники інтернет-магазину зможуть вас проконсультувати по всім питанням.

На сторінці інтернет-магазину «Твоя Туя» ви зможете знайти туї різної форми. Дуже відомою у цьому році стала туя шаровидної та спірелавидної форми. Ви можете підібрати тую японську різного кольору, а посадити таке дерево є змога як у горщику, так у саду. Треба сказати, що туї не дорогі. Якщо ви бажаєте посадити туї на галявині біля лавки, аби озеленити сад на базі відпочинку, це буде чудовою ідеєю. Ви зможете також використовувати туї як засіб від спеки, адже за ними є шанс ховатися у спекотну температуру. Якщо ви до цього ніколи не мали туї, ви зможете придбати її дуже дешево на сайті порталу Твоя Туя. Також треба підкреслити, що по всім питанням треба звертатися до співробітники. Спеціалісти компанії ретельно проконсультують вас, якщо у цьому буде необхідність.

Подібні товари
Туя Тедді Туя Тедді
Туя Холмструп Туя Холмструп
Туя Глобоза Туя Глобоза