Форма:
Ціна:
Місце посадки:
Колір листя:
Особливості дерев:
Вид саджанця:
Контейнер:
Розмір:
0
Корзина

Туя Купити тую Туя ціна

Туя Ауресценс (Thuja Аuresсеns)

Якщо у вас є інтерес засадити ділянку у дворі пишними кущами, зробити незвичайну атмосферу на задньому подвір’ї або оживити сад, радимо звернути увагу на сорт туя Ауресценс (Aurescens). Ці кущі дуже добре підійдуть під будь-який вид двору. Якщо ви хочете провести озеленення саду або прикрасити ваш двір, радимо звернути увагу на туї.

img

Ціна від 70 грн

Є в наявності

К-сть
60+ Запитувати у менеджера
80+ Запитувати у менеджера
100+ Запитувати у менеджера
120+ Запитувати у менеджера
140+ Запитувати у менеджера

Саме завдяки хвойній туї Ауресценс (Aurescens) ви зможете провести озеленення у дворі. Ці туї можна садити разом з травою, або навіть, з іншими рослинами. Їх ви можете засидити біля ресторанів, ВНЗ, садиб. Якщо ви ніколи не садили туї, але у вас є бажання привести до ладу подвір’я, радимо посадити туї.

На порталі інтернет-магазину «Твоя Туя» ви можете придбати різного формату туї. Якщо у вас є бажання засадити велику галявину, радимо звернути увагу на тую західну. Саме цей вид туї дуже популярний у власників дач. Якщо ви хочете посадити тую у приватній оселі, ретельно придивіться до туї західної. Туя Ауресценс (Aurescens) активно використовується у ландшафтному дизайні. У таких країнах, як Австрія або Німеччина туї прийняти засидити біля садиби. Адже, коли вони підростуть, вони будуть як паркан. Якщо ви будете піклуватися за деревами, ретельно піклуватися за ними взимку, вони будуть дуже гарно прикрашати вашу оселю.

Сьогодні дуже велика кількість осіб купує різного сорту туї. Ви можете посадити тую у відкритий ґрунт. Загалом, туї дуже швидко ростуть, за ними не потрібний старанний догляд. Але, якщо ви будете підрізати або поливати час від часу дерево, воно буде дуже пишним і гарним. Слід також сказати, що за будь-яким деревом необхідно слідкувати, щоб воно не хворіло. Загалом, захворювання обходять туї, але час від часу, воли завдають невеличку шкоду. Співробітники фірми зможуть вас проконсультувати по всім питанням.

На сайті інтернет-магазину «Твоя Туя» ви зможете знайти туї різної форми. Дуже відомою у цьому році стала туя шаровидної та стеляної форми. Ви можете вибрати тую західну різного кольору, а посадити таке дерево є можливість як у горщику, так у саду. Слід відмітити, що туї не дорогі. Якщо ви бажаєте посадити туї на галявині біля лавки, аби озеленити ділянку на базі відпочинку, це буде гарною ідеєю. Ви зможете також застосовувати туї як засіб від спеки, адже за ними є змога ховатися у спекотну погоду. Якщо ви раніше ніколи не мали туї, ви зможете замовити її дуже дешево на сайті інтернет-магазину Твоя Туя. Також слід підкреслити, що по всім питанням необхідно звертатися до співробітники. Адміністратори фірми ретельно проконсультують вас, якщо у цьому буде необхідність.

Подібні товари
Туя Ауреоспіката Туя Ауреоспіката
Туя Ауреаваріегата Туя Ауреаваріегата
Туя Ауреа Нана Туя Ауреа Нана