Форма:
Ціна:
Місце посадки:
Колір листя:
Особливості дерев:
Вид саджанця:
Контейнер:
Розмір:
0
Корзина

Туя Купити тую Туя ціна

Туя Ауреаваріегата (Thuja aureovariegata)

Якщо у вас є бажання засадити галявину у дворі файними рослинами, зробити затишну атмосферу на задньому подвір’ї або оновити сад, радимо звернути увагу на сорт туя Ауреоваріегата (Aureovariegata). Ці дерева дуже чудово підійдуть під будь-який вид двору. Якщо ви вважаєте за потрібним провести реконструкцію саду або прикрасити ваш двір, радимо звернути увагу на туї.

Туя Ауреаваріегата

Ціна від 70 грн

Є в наявності

К-сть
60+ Запитувати у менеджера
80+ Запитувати у менеджера
100+ Запитувати у менеджера
120+ Запитувати у менеджера
140+ Запитувати у менеджера

Саме завдяки туям Ауреоваріегата (Aureovariegata) ви зможете зробити озеленення у дворі. Ці дерева можна садити разом з чагарниками, або навіть, з іншими рослинами. Їх можна засидити біля кафе, розважальних комплексів, садиб. Якщо ви ніколи не займалися озелененням, але у вас є бажання привести до ладу ваш двір, радимо посадити туї.

На порталі інтернет-магазину «Твоя Туя» ви можете придбати різного формату туї. Якщо у вас є бажання засадити велику галявину, радимо звернути увагу на тую західну. Саме цей вид туї дуже поширений у власників дач. Якщо ви бажаєте посадити тую у приватній оселі, ретельно придивіться до туї західної. Туя Ауреоваріегата (Aureovariegata) буде личити у ландшафтному дизайні. У таких країнах, як Словаччина або Словенія туї прийняти засидити на подвір’ї. Адже, коли вони підростуть, вони будуть як паркан. Якщо ви будете доглядати за туями, ретельно піклуватися за ними взимку, вони будуть дуже затишно прикрашати вашу оселю.

Зараз дуже велика кількість осіб купує різного сорту кущі. Ви можете посадити тую у відкритий ґрунт. Загалом, туї дуже швидко підростають, за ними не потрібний старанний догляд. Але, якщо ви будете обрізати або поливати час від часу дерево, воно буде дуже пишним і гарним. Слід також сказати, що за будь-яким деревом треба слідкувати, щоб воно не хворіло. У цілому, захворювання обходять туї, але час від часу, воли завдають чималу шкоду. Менеджери фірми зможуть вас проконсультувати по всім питанням.

На сторінці інтернет-магазину «Твоя Туя» ви знайдете туї різної форми. Дуже відомою у цьому році стала туя вересковидної та стеляної форми. Ви можете вибрати тую складчасту різного кольору, а посадити тую є змога як у горщику, так у саду. Слід відмітити, що туї не дорогі. Якщо ви бажаєте посадити туї на галявині біля озер, аби озеленити ділянку на базі відпочинку, це буде чудовою ідеєю. Ви зможете також використовувати туї як засіб від спеки, адже за ними є шанс ховатися у спекотну погоду. Якщо ви до цього ніколи не мали туї, ви зможете замовити її дуже дешево на сайті порталу Твоя Туя. Також необхідно підкреслити, що по всім питанням слід звертатися до адміністрації. Адміністратори фірми ретельно проконсультують вас, якщо у цьому буде потреба.

Подібні товари
Туя Ауреоспіката Туя Ауреоспіката
Туя Атровіренс Туя Атровіренс
Туя Ауреа Нана Туя Ауреа Нана