Форма:
Ціна:
Місце посадки:
Колір листя:
Особливості дерев:
Вид саджанця:
Контейнер:
Розмір:
0
Корзина

Туя Купити тую Туя ціна

Туя Ауреоспіката (Thuja aureospicata)

Якщо у вас є інтерес засадити садибу у дворі гарними хвойними деревами, зробити незвичайну атмосферу на задньому подвір’ї або прикрасити сад, радимо звернути увагу на сорт туя Ауреоспіката (Aureospicata). Ці кущі дуже гарно підійдуть під будь-який вид двору. Якщо ви хочете провести озеленення двору або прикрасити ваш двір, рекомендуємо звернути увагу на туї.

Туя Ауреоспіката
Туя Ауреоспіката 2

Ціна від 70 грн

Є в наявності

К-сть
60+ Запитувати у менеджера
80+ Запитувати у менеджера
100+ Запитувати у менеджера
120+ Запитувати у менеджера
140+ Запитувати у менеджера

Саме завдяки хвойній туї Ауреоспіката (Aureospicata) ви зможете провести озеленення у дворі. Ці туї можна садити разом з травою, або навіть, з іншими рослинами. Туї ви можете засидити біля готелів, театрів, садиб. Якщо ви ніколи не садили туї, але у вас є бажання привести до ладу подвір’я, радимо посадити туї.

На сайті інтернет-магазину «Твоя Туя» ви можете знайти різного формату туї. Якщо у вас є бажання засадити велику галявину, краще звернути увагу на тую західну. Саме цей вид туї дуже популярний у власників дач. Якщо ви хочете посадити тую у приватному будинку, ретельно придивіться до туї західної. Туя Ауреоспіката (Aureospicata) підійде у ландшафтному дизайні. У таких країнах, як Австрія або Італія туї прийняти засидити біля садиби. Адже, коли вони виростуть, вони будуть як паркан. Якщо ви будете слідкувати за деревами, ретельно доглядати за ними взимку, вони будуть дуже гарно прикрашати вашу оселю.

Сьогодні дуже велика кількість людей купує різного сорту дерева. Ви можете посадити дерево у відкритий ґрунт. Як правило, туї дуже швидко ростуть, за ними не потрібний ретельний догляд. Але, якщо ви будете підрізати або поливати час від часу дерево, воно буде дуже пишним і гарним. Треба також зазначити, що за будь-яким деревом необхідно слідкувати, щоб воно не хворіло. Загалом, захворювання обходять дерева, але інколи, воли завдають невеличку шкоду. Адміністратори компанії зможуть вас проконсультувати по всім питанням.

На сайті інтернет-магазину «Твоя Туя» ви зможете знайти туї різної форми. Дуже популярною у цьому році стала туя шаровидної та спірелавидної форми. Ви можете підібрати тую східну різного кольору, а посадити таке дерево є можливість як у горщику, так у саду. Треба сказати, що туї не дорогі. Якщо ви хочете посадити туї на галявині біля лавки, аби озеленити сад на базі відпочинку, це буде гарною ідеєю. Ви зможете також застосовувати туї як засіб від спеки, адже за ними є змога ховатися у спекотну температуру. Якщо ви раніше ніколи не мали туї, ви зможете придбати її дуже дешево на сайті інтернет-магазину Твоя Туя. Також слід сказати, що по всім питанням необхідно звертатися до консультантів. Менеджери інтернет-магазину ретельно проконсультують вас, якщо у цьому буде необхідність.

Подібні товари
Туя Аспленіфолія Туя Аспленіфолія
Туя Атровіренс Туя Атровіренс
Туя Ауреа Нана Туя Ауреа Нана