Форма:
Ціна:
Місце посадки:
Колір листя:
Особливості дерев:
Вид саджанця:
Контейнер:
Розмір:
0
Корзина

Туя Купити тую Туя ціна

Туя Ауреа Нана (Thuja Aurea Nana)

Якщо у вас є бажання засадити садибу у дворі файними хвойними деревами, зробити затишну атмосферу на задньому подвір’ї або оновити сад, радимо звернути увагу на сорт туя Ауреа Нана (Aurea Nana). Ці хвойні дуже гарно підійдуть під будь-який вид двору. Якщо ви вважаєте за потрібним провести реконструкцію двору або прикрасити ваш двір, рекомендуємо звернути увагу на туї.

Туя Ауреа Нана
Туя Ауреа Нана 2

Ціна від 70 грн

Є в наявності

К-сть
25-35 см 160 грн Купити
30-40 см 530 грн Купити
60+ Запитувати у менеджера Купити
80+ Запитувати у менеджера Купити
100+ Запитувати у менеджера Купити
120+ Запитувати у менеджера Купити
140+ Запитувати у менеджера Купити

Саме завдяки туям Ауреа Нана (Aurea Nana) ви зможете зробити озеленення у дворі. Ці дерева можна садити разом з чагарниками, або навіть, з іншими рослинами. Туї можна засидити біля готелів, театрів, садиб. Якщо ви ніколи не займалися озелененням, але у вас є бажання привести до ладу ваш двір, радимо посадити туї.

На ресурсі інтернет-магазину «Твоя Туя» ви можете знайти різного формату туї. Якщо у вас є бажання засадити велику галявину, краще звернути увагу на тую західна. Саме цей вид туї дуже поширений у власників дач. Якщо ви бажаєте посадити тую у приватному будинку, ретельно придивіться до туї західної. Туя Ауреа Нана (Aurea Nana) буде личити у ландшафтному дизайні. У таких країнах, як Польща або Італія туї прийняти засидити на подвір’ї. Адже, коли вони виростуть, вони будуть як паркан. Якщо ви будете слідкувати за туями, ретельно доглядати за ними взимку, вони будуть дуже затишно прикрашати вашу оселю.

Зараз дуже велика кількість хлопців купує різного сорту дерева. Ви можете посадити дерево у відкритий ґрунт. Як правило, туї дуже швидко підростають, за ними не потрібний філігранний догляд. Але, якщо ви будете обрізати або поливати час від часу дерево, воно буде дуже пишним і гарним. Треба також зазначити, що за будь-яким деревом треба слідкувати, щоб воно не хворіло. У цілому, захворювання обходять дерева, але інколи, воли завдають дуже велику шкоду. Менеджери інтернет-магазину зможуть вас проконсультувати по всім питанням.

На ресурсі інтернет-магазину «Твоя Туя» ви знайдете туї різної форми. Дуже популярною у цьому році стала туя пірамідальної та колоновидної форми. Ви можете знайти тую східну різного кольору, а посадити тую є змога як у горщику, так у саду. Треба сказати, що туї не дорогі. Якщо ви хочете посадити туї на галявині біля озер, аби озеленити двір на базі відпочинку, це буде чудовою ідеєю. Ви зможете також використовувати туї як засіб від спеки, адже за ними є шанс ховатися у спекотну температуру. Якщо ви до цього ніколи не мали туї, ви зможете придбати її дуже дешево на сайті ресурсу Твоя Туя. Також треба відмітити, що по всім питанням слід звертатися до консультантів. Менеджери компанії ретельно проконсультують вас, якщо у цьому буде потреба.

Подібні товари
Туя Аспленіфолія Туя Аспленіфолія
Туя Атровіренс Туя Атровіренс
Туя Анніек Туя Анніек