Форма:
Ціна:
Місце посадки:
Колір листя:
Особливості дерев:
Вид саджанця:
Контейнер:
Розмір:
0
Корзина

Туя Купити тую Туя ціна

Туя Аспленіфолія (Thuja Аsplenifoliа)

Якщо у вас є інтерес засадити галявину у дворі гарними рослинами, зробити привітливу атмосферу на задньому подвір’ї або прикрасити сад, радимо звернути увагу на сорт туя Аспленіфолія (Asplenifolia). Ці дерева дуже чудово підійдуть під будь-який вид двору. Якщо ви бажаєте провести реконструкцію двору або прикрасити ваш двір, радимо звернути увагу на туї.

img

Ціна від 70 грн

Є в наявності

К-сть
60+ Запитувати у менеджера
80+ Запитувати у менеджера
100+ Запитувати у менеджера
120+ Запитувати у менеджера
140+ Запитувати у менеджера

Саме завдяки хвойній туї Аспленіфолія (Asplenifolia) ви зможете провести озеленення у дворі. Ці туї можна садити разом з чагарниками, або навіть, з іншими рослинами. Їх можна засидити біля кафе, розважальних комплексів, садиб. Якщо ви ніколи не займалися озелененням, але у вас є бажання привести до ладу подвір’я, радимо посадити туї.

На сайті інтернет-магазину «Твоя Туя» ви можете придбати різного формату туї. Якщо у вас є бажання засадити велику галявину, краще звернути увагу на тую західну. Саме цей вид туї дуже поширений у власників дач. Якщо ви хочете посадити тую у приватному будинку, ретельно придивіться до туї західної. Туя Аспленіфолія (Asplenifolia) підійде у ландшафтному дизайні. У таких країнах, як Словаччина або Словенія туї прийняти засидити на подвір’ї. Адже, коли вони виростуть, вони будуть як паркан. Якщо ви будете доглядати за деревами, ретельно слідкувати за ними взимку, вони будуть дуже гарно прикрашати вашу оселю.

Зараз дуже велика кількість людей купує різного сорту кущі. Ви можете посадити дерево у відкритий ґрунт. Загалом, туї дуже швидко ростуть, за ними не потрібний ретельний догляд. Але, якщо ви будете підрізати або поливати час від часу дерево, воно буде дуже пишним і гарним. Слід також зазначити, що за будь-яким деревом потрібно слідкувати, щоб воно не хворіло. Як правило, захворювання обходять дерева, але інколи, воли завдають чималу шкоду. Адміністратори компанії зможуть вас проконсультувати по всім питанням.

На сторінці інтернет-магазину «Твоя Туя» ви зможете знайти туї різної форми. Дуже відомою у цьому році стала туя вересковидної та спірелавидної форми. Ви можете підібрати тую корейську різного кольору, а посадити таке дерево є змога як у горщику, так у саду. Слід відмітити, що туї не дорогі. Якщо ви хочете посадити туї на галявині біля озер, аби озеленити сад на базі відпочинку, це буде гарною ідеєю. Ви зможете також застосовувати туї як засіб від спеки, адже за ними є змога ховатися у спекотну погоду. Якщо ви раніше ніколи не мали туї, ви зможете придбати її дуже дешево на сайті порталу Твоя Туя. Також необхідно сказати, що по всім питанням треба звертатися до адміністрації. Спеціалісти інтернет-магазину ретельно проконсультують вас, якщо у цьому буде потреба.

Подібні товари
Туя Альба Туя Alba
Туя Амбер Глоу Туя Амбер Глоу
Туя Анніек Туя Анніек