Форма:
Ціна:
Місце посадки:
Колір листя:
Особливості дерев:
Вид саджанця:
Контейнер:
Розмір:
0
Корзина

Туя Купити тую Туя ціна

Туя Анніек (Thuja anniek)

Якщо у вас є бажання засадити галявину у дворі гарними хвойними деревами, зробити затишну атмосферу на задньому подвір’ї або оживити сад, радимо звернути увагу на сорт туя Анніек (Anniek). Ці дерева дуже гарно підійдуть під будь-який вид двору. Якщо ви бажаєте провести озеленення саду або прикрасити ваш двір, рекомендуємо звернути увагу на туї.

Туя Анніек
Туя Анніек 2
Туя Анніек 2

Ціна від 68 грн

Є в наявності

К-сть
60+ Запитувати у менеджера
80+ Запитувати у менеджера
100+ Запитувати у менеджера
120+ Запитувати у менеджера
140+ Запитувати у менеджера

Саме завдяки туям Анніек (Anniek) ви зможете зробити озеленення у дворі. Ці дерева можна садити разом з травою, або навіть, з іншими рослинами. Туї ви можете засидити біля кафе, ВНЗ, садиб. Якщо ви ніколи не садили туї, але у вас є бажання привести до ладу ваш двір, радимо посадити туї.

На порталі інтернет-магазину «Твоя Туя» ви можете знайти різного формату туї. Якщо у вас є бажання засадити велику галявину, радимо звернути увагу на тую західну. Саме цей вид туї дуже популярний у власників дач. Якщо ви бажаєте посадити тую у приватній оселі, ретельно придивіться до туї західної. Туя буде личити у ландшафтному дизайні. У таких країнах, як Словаччина або Німеччина туї прийняти засидити біля садиби. Адже, коли вони підростуть, вони будуть як паркан. Якщо ви будете піклуватися за туями, ретельно слідкувати за ними взимку, вони будуть дуже затишно прикрашати вашу оселю.

Сьогодні дуже велика кількість хлопців купує різного сорту кущі. Ви можете посадити тую у відкритий ґрунт. Як правило, туї дуже швидко підростають, за ними не потрібний філігранний догляд. Але, якщо ви будете обрізати або поливати час від часу дерево, воно буде дуже пишним і гарним. Треба також сказати, що за будь-яким деревом треба слідкувати, щоб воно не хворіло. Як правило, захворювання обходять туї, але час від часу, воли завдають чималу шкоду. Адміністратори компанії зможуть вас проконсультувати по всім питанням.

На ресурсі інтернет-магазину «Твоя Туя» ви знайдете туї різної форми. Дуже популярною у цьому році стала туя вересковидної та колоновидної форми. Ви можете вибрати тую західну різного кольору, а посадити тую є можливість як у горщику, так у саду. Треба сказати, що туї не дорогі. Якщо ви бажаєте посадити туї на галявині біля лавки, аби озеленити ділянку на базі відпочинку, це буде чудовою ідеєю. Ви зможете також використовувати туї як засіб від спеки, адже за ними є шанс ховатися у спекотну температуру. Якщо ви до цього ніколи не мали туї, ви зможете замовити її дуже дешево на сайті порталу Твоя Туя. Також треба сказати, що по всім питанням необхідно звертатися до консультантів. Адміністратори інтернет-магазину ретельно проконсультують вас, якщо у цьому буде необхідність.

Подібні товари
Туя Альба Туя Alba
Туя Амбер Глоу Туя Амбер Глоу
Туя Брабант Туя Брабант